Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Matrace do postele, zdravotní matrace, latexové matrace...

U každého prodejce narazíte na širokou nabídku matrací. Ale je to opravdu všechno, co potřebujete ke svému spánku? Obstarat si všechny výrobky Vám zabere mnoho času, v našem shopu ovšem ne.

V každém obchodě narazíte na desítky matrací. Ale jakou matraci si vybrat? Liší se svým zpracováním, použitým materiálem, tvarem a řadou dalších vlastností. Cítíte se ztracení? Nezoufejte, při výběru Vám pomůže naše pomůcka: kolečko.

Vyzkoušejte si jednoduchý program kolečko. Odpovězte na jednoduché otázky: vyberte si stranu odpovídající vašemu věku do 40 let včetně/nad 40 let. Jste muž nebo žena. Na kolečku si zvolte Vaši odpovídající tělesnou hmotnost s požadovanou tuhostí matrace. V okénku odpovídajícímu vaší výšce najdete čtveřici nejvhodnějších matrací právě pro vás. Matrace jsou seřazeny tak, že na první zvýrazněné pozici je vždy matrace, která maximálně vyhovuje vašim požadavkům. Zkrátka tu, která vám bude přesně na míru.

V kompletní nabídce našeho sortimentu matrací do postele najdete kromě matrací vše, co potřebujete pro zdravé spaní i kvalitní odpočinek. Tedy nejen matrace, jak je nabízí ostatní prodejci, ale i rošty, anatomické polštáře, ložní soupravy, povlečení, postele, sedací nábytek a řadu dalších doplňků a příslušenství.

Pro vydatný spánek a maximální odpočinek si můžete vybrat z široké nabídky lamelových roštů. S naší nabídkou matrací působí synergicky a jejich vzájemné spolupůsobení vám zaručuje opravdu zdravé spaní. Určitě vás zaujme také nabídka kvalitních postelí a na závěr třeba novinka z kolekce anatomických polštářů z bio viscoelastické pěny a nebo naturálního latexu.

Věříme, že na našem e-shopu najdete to, co hledáte. Zkrátka vše, co pro zdravé spaní opravdu potřebujete. Věříme, že nabízený sortiment je zárukou vysoké kvality a podle průzkumů mohou být také vhodnou prevencí před vznikem zdravotních komplikací.

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

Cena: 5 255 Kč (s DPH)

191,4 EUR

Cena: 2 813 Kč (s DPH)

102,46 EUR

HERAKLES II. - komoda

dodací lhůta: 3 - 5 týdnů

Cena: 2 010 Kč (s DPH)

73,21 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -