Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Sektor - staňte se nábytkovým hackerem

Porušovat pravidla je někdy žádoucí. Seberte odvahu a po vzoru počítačových hackerů nabourejte systém běžného uvažování o nábytku.

Slovo hacker má v tomto případě označovat kohokoli, kdo dá volný průchod svojí fantazii a výrobky naší nabídky využije ve svém bytě jinak, než bylo původně zamýšleno.

Každý má možnost využít sektorového nábytku. Máte jedinečnou možnost a do posledního nápadu realizovat Váš domov.

Věnujte pozornost dílům

Sekorový nábytek je levný mimo jiné proto, že si jej obvykle musíme z valné části sestavit sami. V mnoha případech se dokonce jednotlivé díly prodávají zvlášť – a právě tady by srdce nadšeného hackera mělo poskočit radostí. Dívejte se na vystavené kusy nábytku pouze jako na celek složený z mnoha částí a uvažujte, jak by se daly „zremixovat“.

Dávejte přednost „nehotovým“ věcem

Obchody s cenově dostupným nábytkem často nabízejí i zboží, které je přímo určeno k dalšímu dotvoření. Zapomeňte na to, že malovat na papírová stínidla nebo rolety je úkol leda tak pro děti. Samozřejmě je můžete zapojit, pokud chcete, stejně dobře se ale můžete do výtvarného díla pustit vy sami. Má to samozřejmě ještě jednu zásadní výhodu: Nebudete odkázáni na dlouhé a úmorné hledání nábytku právě v té barevnosti, která by se vám nejlépe hodila do kuchyně nebo ložnice. Pod vašima rukama získá nový kousek přesně ten odstín modré, který jste si vysnili. Všímejte si také nábytku, který je už od začátku výrobcem nabízen jako nábytkový systém umožňující různé kombinace. Nejen že zvýší vaši naději na oku lahodící výsledek, obvykle se s ním bude také snadněji pracovat, protože jeho design už s jistými tvůrčími zásahy počítá.

Připravte se na práci

Ať už jste si vymysleli změnu malou, nebo zásadní, vždycky bude vyžadovat alespoň trochu úsilí. Nečekejte, že cesta k cíli bude snadná; to by ostatně nebyla vůbec žádná zábava. V tomto případě se nemůžete zcela spolehnout na návody a schémata, ty si budete muset vytvořit sami v hlavě, nebo si je – pokud to složitost vašeho úžasného projektu vyžaduje – alespoň po pirátsku načrtnout na zadní stranu účtenky.

Dobře předem zvažte všechny důležité součásti, které budete potřebovat, a seznam nezbytného nářadí. Pravý hacker by se měl obejít jen s tím, co má doma, případně co si vypůjčí po sousedech a kamarádech. Neberte to ovšem jako kánon. Pakliže mezi vámi a dokonalou lampou vyrobenou z věšáku na kabáty stojí jen chybějící matice vzácně se vyskytujícího typu, uspořádejte túru po obskurních krámcích pro kutily, dokud ji nenajdete. Nic vás přece nezastaví na cestě za vaším snem.

Očekávejte nečekané a pracujte s otevřenou myslí

Může se stát, že uprostřed přeměny patrové postele v šatní skříň najednou zjistíte, že by z ní mohla být ještě lepší knihovna. Možná budou šrouby příliš silné, rozštípnou desku a bude potřeba vymyslet jiné řešení. Nebo se vámi vybraná barevná kombinace ukáže jako ne právě nejšťastnější a vy zarputile vyrazíte do domácích potřeb těsně před zavírací hodinou, abyste sehnali tu správnou plechovku svinibrodské zeleně.
O to lepší budete mít pocit, až se konečně doberete nějakého výsledku, a ten bude ještě originálnější než Vaše původní plány.

Místo je stejně důležité jako předmět samotný

Když už jste do nábytku nebo bytového doplňku investovali tolik času a mentální i fyzické energie, „nezazděte“ jeho jedinečnost tím, že mu vyberete v bytě málo výrazné nebo nevhodné místo. 

Už měsíce vás dráždí prázdný kout v obývacím pokoji? Co takhle koupit kostru úložného systému do dílny, připevnit pár drátěných okruží a vyrobit z ní elegantní květinový stojan? Nelíbí se vám bílá stěna za televizí? Možná by jí slušelo pár ornamentů vystřižených z dekoračního papíru.

 

Užijte si to

Rada, která nepotřebuje načasování.........

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

FORREST - police závěsná - FR/14

Dodací lhůta: 3 - 5 týdnů

Cena: 900 Kč (s DPH)

32,78 EUR

AVALON - jídelní stůl - AV/15

Dodací lhůta: 3 - 5 týdnů

Cena: 2 884 Kč (s DPH)

105,04 EUR

Cena: 13 754 Kč (s DPH)

500,97 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -