Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Užitečná doporučučení, jak můžete předejít zbytečným reklamacím.


Správné rozbalení

Pokud výrobek obsahuje etiketu, neodtrhávejte ji rukou! Švy nebo potahové materiály mohou být nesprávným zacházením poškozeny. Kovové nohy jsou vybaveny plstěným nebo plastovým kluzákem. Při nenamontování těchto kluzáků neručíme za případné poškození podlahy či odření sedací soupravy.

Produkty jsou dobře zabaleny

Odstraňujte folii a lepící pásku ručně. Použitím nože nebo nůžek může dojít k poškození potahového materiálu. Svorky na spodní straně produktu odstraňujte pomocí kleští. Při neodstranění svorek hrozí při další manipulaci s výrobkem nebezpečí poranění!

Nesprávné zatěžování

Nesedejte na části, které nejsou k sezení určené! Opěrka ruky je pro ruce, opěrka zad je pro záda. Nesprávné zatížení může deformovat výplň. Extrémní zatížení může způsobit trhliny ve švech a deformaci konstrukce. Převrhnutí může znamenat nebezpečí úrazu!

Volné polštáře s jemnou výplní je nutné často protřepat. Zadní opěrky, které jsou tvořeny polštáři, mají podobnou výplň jako polštáře. Pro dosažení komfortního sezení je nutné upravovat polštáře opěrek protřepáním dle potřeby. Po přepravě k Vám je možné, že nebudou mít ideální formu. Po cca 48 hod. a řádném naklepání a natřesení, se dostanou opěrky do správného tvaru.

Rychlejšeníí opotřebení

K rychlejšímu opotřebování sed.soupravy dochází, když sedáte na světlé potahové materiály v džínsech. Dále dejte pozor na ostré pásky, peněženky a klíče v zadních kapsách kalhot a přezky a zipy.

Pozor!

Dámské punčochy působí na tkaninu jako smirkový papír. Také domácí zvířata přispívají drápky a škrábáním k opotřebování souprav. K narušení povrchu může také dojít při častém používání vlněné deky. Časté tření může způsobovat vytváření žmolků na textilních potazích. Tvorba žmolků je mechanicky podmíněna a není v jednotlivých případech, při nevyvarování se výše uvedených aspektů, důvod k reklamaci.

Základní rizika.

Neumisťujte sedací soupray do bezprostřední blízkosti topných těles. Minimální odstup je 30cm. Žár a teplo poškozují potahové materiály a výplně. Neumisťujte sedací soupravy do místností s vysokou vlhkostí. Výplně mohou reagovat na vlhkost a tím změnit tvar a vlastnosti. Neumisťujte výrobky do místností s halogenovými světly, do blízkosti oken, nebo na přímé sluneční světlo. Dopadající UV záření způsobuje nevratné zesvětlení barvy potahového materiálu. Na výše uvedené skutečnosti je třeba brát ohled při případném doobjednání dalšího dílu soupravy.

Odchylky

Tvrdost sedu může jemně kolísat i u dílů jedné soupravy. Tvrdost je vždy závislá od velikosti sedací části. Také rozdíly ve tvrdosti sedu jednotlivých elementů jsou podmíněny konstrukcí produktu, nebo přítomností rozkládacího mechanismu. Optická odchylka může být u elementu s funkcí. Veškeré rozměry produktů se nedají měřit přesně a v technických výkresech mají pouze informativní charakter. Je nutné počítat s odchylkou +/- 2cm. U výrobků, u kterých tvoří područku a opěrku zad polštáře, může být tato odchylka až +/- 5cm (tyto části se po čase slehnou). K rozdílům v rozměrech výšky u jednotlivých elementů složených částí může docházet při nerovném povrchu podlahy. Nerovnost můžete odstranit namontováním podložky mezi spodní část sedací soupravy a nohu (pokud je toto možné).

Potahové materiály

Rozdílné tvorby záhybů jsou závislé od tloušťky potahového materiálu. Jemné, ne tak silné materiály vytvářejí více menších záhybů. Pevné a silné materiály vytvářejí méně, ale zato větších záhybů. Každopádně, tvorba řasení potahových materiálů je ruční práce a tudíž nemůže být na každém kuse soupravy totožné.

Těchto pár rad a doporučení Vám napoví, jak spokojeně užívát Vámi zakoupený nábytek. 

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

MARIUSZ - Jídelní židle

Dodací lhůta: 3 - 5 týdnů

Cena: 1 950 Kč (s DPH)

71,03 EUR

KASIA - Postel

Dodací lhůta: 3 - 6 týdnů

Cena: 3 970 Kč (s DPH)

144,6 EUR

DOUBLE Klasik - Lamelový rošt

Dodací lhůta: 1 - 3 týdny

Cena: 1 897 Kč (s DPH)

69,09 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -