Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Záruční podmínky a reklamační řád

Reklamační řád e-shopu www.maxorion.cz je v souladu s ustanoveními zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku a zákona č. 634/1992 Sb. zákona o ochraně spotřebitele, který upravuje způsob a podmínky reklamace vad zboží uplatněné spotřebitelem v záruční době. V případě, že je kupujícím podnikatel, pak se reklamace řídí obchodním zákoníkem (zákon 513/91 Sb.).

ZÁRUČNÍ DOBA

 • Záruční doba, pokud nění uvedeno jinak, je 24 měsíců od data převzetí zboží kupujícím.

 • Pokud je zakoupené zboží v záruční době reklamováno, prodlužuje se záruční doba o dobu, která byla nutná pro uvedení reklamovaného zboží do bezvadného stavu. Kupující je po skončení reklamace povinen věc převzít.

 • Prodávající je povinen spotřebiteli vydat písemné potvrzení o tom, kdy spotřebitel právo uplatnil, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace spotřebitel požaduje. Dále je povinnen vydat potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání, případně písemné odůvodnění zamítnutí reklamace.

 • Pokud se vada projeví v prvních 6 měsících od převzetí plnění, považuje se za vadu, která existovala již v době převzetí věci, pokud se neprokáže opak či to neodporuje povaze věci.

 • Jde-li o vadu, kterou lze odstranit, má kupující právo, aby byla bezplatně, včas a řádně odstraněna, a prodávající je povinen vadu bez zbytečného odkladu odstranit. Není-li to vzhledem k povaze vady možné, může kupující požadovat výměnu věci, nebo týká-li se vada jen součásti věci, výměnu součásti. Není-li takový postup možný, má kupující nárok na přiměřenou slevu z ceny nebo může od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud spotřebitel o rozporu s kupní mluvou věděl nebo ho sám způsobil.

 • Vada, která vznikla neodbornou montáží nebo jiným neodborným uvedením věci do provozu, bude považována za vadu věci, pokud tato montáž nebo uvedení do provozu byly sjednány v kupní smlouvě a byly provedeny prodávajícím nebo jinou osobou na odpovědnost prodávajícího. To platí rovněž v případě, kdy montáž nebo jiné uvedení věci do provozu provedl kupující a vada vznikla na základě nesprávných pokynů uvedených v návodu k montáži nebo k uvedení věci do provozu.

 • Doba pro vyřízení rekamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. 30 dní od doručení reklamovaného zboží, po dohodě s kupujícím může být lhůta pro vyřízení reklamace delší. Po uplynutí této lhůty má spotřebitel stejná práva, jako by se jednalo o vadu, kterou nelze odstranit.


   

VYŘÍZENÍ REKLAMACE

Práva z odpovědnosti za vady se uplatňují u prodávajícího, u kterého věc byla koupena. Prodávající je povinen přijmout reklamaci v kterékoli provozovně, v níž je přijetí reklamace možné s ohledem na sortiment prodávaného zboží nebo poskytovaných služeb, případně i v sídle nebo místě podnikání.

 

Postup při podání reklamace:

 • Před odesláním oprávněné reklamace na naši adresu nás prosím kontaktujte písemně na e-mailu reklamace@maxorion.cz nebo info@maxorion.cz

 • Prosíme uveďte typ výrobku, číslo nákupní faktury, stručný popis závady a dobré je doložit i fotodokumentaci, urychlíte tím vyřízení vaší reklamace.

 • Poté Vás budeme kotaktovat a domluvíme postup reklamace.


   

Reklamovaný výrobek zasílejte na adresu:

Max-Orion, s.r.o.

Reklamační oddělení

Opavská 61

794 01 - Krnov


 

 

Doporučení:

Doporučujeme výrobek zasílat v originálním obalu nebo vyhovujícím přepravním obalu, protože dodavatel neručí za případné mechanické poškození před přijetím výrobku. Reklamaci zasílejte na vlastní náklady, nikoliv dobírkou(zásilky zaslané na dobírku nebudou přijaty), doporučujeme zásilku pojistit.

Ke stažení:

Reklamační protokol

 

Tento reklamační řád nabývá účinnost 1.6.2010.

Nábytek MAX-ORION s.r.o.

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

KINGA - zrcadlo

Doba dodání: 3-5 týdnů

Cena: 5 830 Kč (s DPH)

212,35 EUR

APLI - komoda

Dodací lhůta: 2 - 4 týdny

Cena: 2 889 Kč (s DPH)

105,23 EUR

Noční stolek 2

Dodací lhůta: 6 - 8 týdnů

Cena: 2 720 Kč (s DPH)

99,07 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -