Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Značka Max-Orion®

Nábytek Max-Orion pečuje především o dobrý pocit každého klienta a nejen o jeho pohodlí. Přemýšlíme, jaké jsou potřeby české rodiny, a vycházíme jim vstříc. Byt i dům by Vám měl v každém ohledu působit radost. S námi se to daří, jelikož přinášíme vše, co dopřává uspokojení: možnost vlastního výběru, módní styl, dobrou kvalitu a hlavně nízké ceny.

 

Šťastný a harmonický domov

Víme, jak důležitou roli v životě každého člověka hrají rodinná pouta. Bez ohledu na to, jak velkou rodinu máme, či zda je vícegenerační. Nejdůležitější je, aby v ní vládla harmonie, pochopení a vstřícné vztahy. Naší filozofií je rodinná integrace – uspokojování potřeb jednotlivých členů rodiny a hledání nejlepších řešení pro všechny. Chceme, aby každý měl doma svůj vlastní dobře chráněný ostrůvek soukromí, ale zároveň aby se mohl radovat z obývacího prostoru, ve kterém trávíme čas s rodinou. Plníme sny, aby všechny kouty v každém domě byly pro Vás přívětivé. Vyrábíme nábytek pro šťastné lidi, ale i proto, aby je šťastnými učinil.

 

Příjemný nábytek

Nábytek Max-Orion je jedinečný z mnoha důvodů. Je pěkný, funkční a nabízíme široký výběr různých stylů uspokojující diametrálně odlišný vkus různých lidí. Vyhovujeme lidem s různými nároky, jelikož nám záleží na tom, aby Váš byt byl zdrojem každodenní radosti.

Nábytek je navrhován tak, aby se každý mohl snadno stát jeho architektem. Volíme potřebné segmenty vhodného nabýtkového systému, u kterého ovlivňujeme jeho vzhled a cenu. Nákup nábytku ještě nikdy nebyl tak snadný.

 

Volný výběr nejlepších cen

Naše nábídka nábytku je především milé překvapení pro domácí rozpočet - s námi neusíte utrácet majlant na vybavení celého domu. Díky velkému cenovému rozpětí výrobků si jej můžou dovolit všichni zákazníci. Naše neobvyklá nabídka nábytkového sortimentu dokazuje, že designově líbivý, kvalitní a praktický nábytek vůbec nemusí být drahý.

 

3x „E”.

Neutále přicházíme s novými nápady ve sféře nábytku, řídíme se tzv. "3xE" „ekonomický, estetický a ergonomický“. Znalost dokonalého využití materiálů ve spojení s kreativitou tvoří obraz našeho nábytku. Ve všech fázích výroby omezujeme náklady. Využíváme nedrahé a dobré dodavatele materiálů a stále rozvíjíme už tak pokročilé technologické zázemí. Kromě toho vyrábíme nábytek ve velkém měřítku pro obrovské množství odběratelů.
 

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -