Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Ošetřování čalouněného nábytku

Textilní potah

Nejdříve odstraňte prach vysavačem nebo prachovkou. Nábytek otřete vlhkým hadříkem. Nechte úplně uschnout.

Ekokůže

Nejprve otřete měkkým hadříkem prach. Poté namočte čistý hadřík do vody s mýdlem. Očištěte. Opakujte s vymáchaným hadříkem. Nutno vytřít do sucha.

Čištění skvrn

Případné skvrny vyčištěte měkkým hadříkem namočeným v rozpuštěné sodě. Postupujte krouživými pohyby z vnějšku do centra skvrny. Opakujte s vymáchaným hadříkem. Nechte uschnout.

! Upozornění ! Nepoužívejte agresivní čistící prostředky nebo prostředky obsahující čpavek. Při čištění výrobku vodou, používejte vždy destilovanou vodu!!

K ošetřování a čištění čalouněného nábytku lze použít všechny běžně dostupné prostředky, které jsou určeny pro daný materiál neurčí-li výrobce jinak.

Péče o kůži.

Zpracovaná zvířecí kůže - useň - je oblíbený přírodní materiál s dlouhou životností, který s přibývajícím časem získává na kráse. Aby se krása, forma a ochranná funkce usně zachovaly je třeba ji pravidelně ošetřovat. Pro péči se perfektně hodí "Přírodní balzám na kůže". Tyto balzám vyživuje kůži, udržují ji odolnou a poddajnou a díky hloubkové impregnaci i odolnou proti vlhkosti a skvrnám. Šetrné složky nechají všechnu špínu zmizet, po setření necháte jednoduše uschnout a lesk se dostaví automaticky. Pravidelné používání balzámu zaručuje dostatečné ošetření a není tudíž potřeba používat žádné další prostředky.

Přírodní balzám na kůže.

je vyroben jen z přírodních surovin. Obsahuje včelí a ovčí vosk ( lanolin ).Vrátí původní barvu (odřená či vysušením popraskaná místa ) změkčuje a celkově kůži projasní. Uchovává původní vzhled a prodlouží ji životnost. Obsahuje přírodní vosky, které impregnují a ochraňují všechny kůže proti vodě a také zabraňují vzniku solných map na obuvi .Balzám na kůže vydrží velmi dlouho a je velice úsporný. Jeden 300 ml kelímek ošetří a ochrání až několik set metrů čtverečních plochy. Balzám na všechny typy hladkých kuží. Jeho všestranné využití v oblasti kožených výrobků a jeho kvalita je ověřena nejen dlouholetou praxí a spokojeností zákazníků , ale také testy SZU Praha.

Široké využití na výrobcích , jako jsou například kožené bundy, sedací soupravy , motokombinézy , postroje , obuv , kabelky , saka , kabáty , interiéry vozidel , kožená výbava motocyklů , jezdeckých či motocyklových sedel a spousta dalších výrobků. NEPOUŽÍVAT NA SEMIŠ A SUROVÉ KŮŽE ! Balzám by mohl na některých kůžích vyvolat zatmavení . Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte přípravek nejdříve na malé ploše skrytého místa

Tento jedinečný výrodek si našel oblibu již u několika desítek tisíc spokojených zákazníku nejen v této republice ale také v zahraničí.

Přírodní balzám na kůže - naleznete v doplňcích naší nabídky.

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

Cena: 4 993 Kč (s DPH)

181,86 EUR

Cena: 14 749 Kč (s DPH)

537,21 EUR

ONDRA - válenda

Dodací doba: 1-3 týdny

Cena: 2 541 Kč (s DPH)

92,55 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -