Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Šatní skříně

Šatní skříně jsou mnohdy nedílnou součástí nejen každé ložnice, ale i dětských pokojů, pracoven a pokojů pro hosty. Všechno oblečení můžeme mít výhodně umístěné na jednom místě blízko k postelím. Šatní skříň by měla být dostatečně vysoká tak, aby do ní bylo možné pověsit večerní šaty. Šatní skříň by měla být vybavena několika přihrádkami či drátěnými koši na drobnější oblečení. Samotnou šatní skříň taktéž můžeme doplnit o komodu na prádlo a jiné doplňky.

Výběr šatních skříní

Při výběru šatní skříně se orientujeme podle několika základních faktů. Nejdříve nás zajímá prostor, který můžeme využít. Ložnice je často umísťována do jedné z nejmenších místností v domě, protože kromě spánku se zde příliš nepohybujeme. Bohužel tak vzniká problém s nedostatkem místa pro umístění rozměrné šatní skříně. Tato situace však není neřešitelná.

Skříně posuvné

Mnohdy potíž s malým prostorem v ložnici je řešeno alternativou pořídit si šatní skříně s posuvnými dveřmi. Díky schopnosti otevírat dveře posunem do boku na místo otevření do prostoru může být šatní skříň s posuvnými dveřmi umístěna blízko postele nebo hned vedle dveří.

Výhody posuvných skříní

Používání tohoto typu skříně je snadné, stejně jako jeho montáž. Nemusíte se trápit se seřízením pantů. Další výhodou skříně s posuvnými dveřmi je její nižší cena. Montáž kolejniček pro pojezd dveří je levnější a snazší než v případě pantů v běžně otvírané šatní skříni.

Pro vaši ložnici a pocit útulnosti

Šatní skříně s posuvnými dveřmi jsou moderní alternativou vybavení ložnice nábytkem s velkým úložným prostorem, tedy maximální využití prostoru. Zároveň jsou tyto skříně praktickým doplňkem šetřícím místo a přitom nabízejícím obrovský úložný prostor.
 

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -