Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Jak správně zařídit dětský pokoj

Správně zařídit dětský pokoj je opravdu nelehká záležitost. Na správně uspořádaném prostoru, který je určen pro vašeho potomka, přímo závisí jeho zdravý duševní a tělesný vývoj. Nevyplatí se zařizování dětského pokoje nijakým způsobem odbývat. Tvary, barvy, uspořádání a orientace nábytku, to všechno jsou faktory, které přímo ovlivňují schopnost dítěte soustředit se, rozvíjet své přednosti a především kvalitně odpočívat. Je nezbytné pamatovat na vývoj a růst dítěte. Vybavení a vizáž pokoje by se měla minimálně jednou během dospívání kompletně obměnit. Takovým mezníkem je ve většině případů při nástupu potomka do školy.

Při zařizování dětského pokojíku platí jedno nepsané pravidlo, které by mělo být dodrženo vždy. Vyvarujte se používat starý a vyřazený nábytek. Především to platí u postele, která by měla mít správné rozměry, novou a kvalitní matraci.

Kojenci a batolata

Pro kojence a batolata se hodí klasická dětská ohrádka s tvrdou matrací a hustým mřížováním, které zabrání zranění dítěte. Předškolní děti už potřebují širší a samozřejmě i dostatečně dlouhou postel. Jakmile nastoupí dítě do školy, měly by rodiče přemýšlet o koupi velké postele, kterou bude možné používat až do dospělosti.
 

Pro děti od tří až šesti let

Zhruba od tří až šesti let začne mít každé dítě svoje specifické potřeby nároky i na nábytek. Rodiče by měli své potomky podpořit a v jejich aktivitách je formou dokoupení potřebného vybavení podpořit. Zatímco předškoláci si zatím jen hráli, starší děti se budou potřebovat také učit. Měli bychom zajistit kromě místa na hraní i pracovní kout, tedy stůl s vhodným osvětlením a pohodlnou židli. V této době je vhodné doplnit dětský pokojík o knihovničku anebo polici na knížky.
 

Pro adolescenty

Adolescent už bude potřebovat stůl přizpůsobený pro počítač. V takovém to případě je dobré zvážit koupi stolu rohového, který disponuje místem na počítač i pracovní plochou.

Jaké zvolit barvy?

Barvy, které zvolíte do dětského pokoje by měly odpovídat věku potomka. Kojenec potřebuje zejména klid na vydatný spánek, volíme tedy světlé odstíny barev, jako jsou modrá, zelená nebo růžová. Batole miluje syté a křiklavé barvy. Je vhodné pokoj vybavit doplňky v jasných teplých barvách. V prostoru kolem postele nejsou syté barvy žádoucí. Až bude dítě dost staré, může si samo vybrat jaké barvy nebo konkrétní kusy nábytku se mu líbí. Vašim úkolem je zvážit na kolik je jeho výběr v rozumný a výsledek případně upravit.
 

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

ORDO - psací stůl

Dodací lhůta: 4 - 6 týdnů

Cena: 1 852 Kč (s DPH)

67,46 EUR

Cena: 1 055 Kč (s DPH)

38,43 EUR

Cena: 3 919 Kč (s DPH)

142,74 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -