Zavřít X :

MAX-ORION, s.r.o.

Opavská 61, 794 01 Krnov, e-mail: info@maxorion.cz, web: www.maxorion.cz

MAX-ORION, s.r.o.
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat

podrobné hledání

Kategorie

Rychlý kontakt

Infolinka MAX-ORION Nábytek
mobil :   +420 - 739 631 245
e-mail:       info@maxorion.cz

po-pá: 7.00 - 15.30 hod

Prodejny nábytku MAX-ORION s.r.o. 

Zdarma ke stažení

BOGFRAN DESIGNER
Bog-Fran Designer
více informací zde

 

Katalog nábytku 2013
Katalog Bog-Fran 2013

 


 NaakupCenovýRádce.cz NajduZboží.cz

 

Anketa

Ložnice

je pro každého člověka nejdůležitější místností, neboť každý z nás průměrně stráví spánkem třetinu dne – tedy třetinu života. V ložnici trávíme náš pravidelný každodenní odpočinek. Ložnice by proto měla být útulným a zároveň prakticky zařízeným místem.

Podstatným kusem nábytku v každé ložnici je samozřejmě postel, bez které by byla ložnice nekompletní. Pokoj by se označoval jen stěží za ložnici. Obecně se dá doporučit využití co nejmenšího počtu kusů nábytku. Přeplácanost ložnice, včetně nadměrné výzdoby, může mít neblahé důsledky na kvalitu spánku.
 

Za ideální úložné prostory do ložnice se dají považovat šatní skříně s posuvnými dveřmi, prádelníky a komody na drobnější kusy oblečení a také postele s výsuvným či výklopným úložným prostorem. Rozhodně se nedoporučuje umisťovat do ložnice nábytek, určený spíše do jiného druhu pokoje, jako jsou obývací stěny, knihovničky nebo pracovní stůl. Na naopak pohodlné křeslo ve volném rohu místnosti dokresluje celkovou atmosféru osobního prostoru určeného k odpočinku a načerpání nových sil.
 

Dříve než začneme nakupovat
 

nábytek do ložnice, musíme vybrat tu správnou, pohodlnou a vhodnou sestavu, tak aby ladil celkový design odpočinkové místnosti. Měli bychom dbát na barevné sladění nábytku, ložního prádla a stěn pokoje. V poslední době se setkáváme s tendencí umístění ložnice do největší místnosti v bytě. Je tak dosaženo vzdušnosti a jednoduché přehlednosti podle nových módních trendů. Pro vydatný a kvalitnější spánek je však důležitější orientace ložnicových oken na východní stranu. Ranní sluneční paprsky prosvětlí místnost a mnohem lépe se tak vstává.
 

Barvy v ložnici jsou individuální záležitostí.
 

Pokud se chcete řídit doporučením odborníků, pak se snažte omezovat syté a křiklavé barvy (oranžová) a zaměřte se na klidnější světlé odstíny (okrová a růžová jsou považovány za ideální). Nábytek volte spíše světlý a jednoduchých tvarů. Nezapomínejte, že každý pokoj by měl mít také svůj ráz. Nebojte se tedy i ložnici obohatit alespoň o stylové ložní prádlo. Klidný spánek je v ložnici to nejdůležitější.
 

Registrace uživatelů

přihlásit | registrovat Odběr novinek

Nábytek na Slovensko

Probíhající akce 


Akce - Slevy s nábytkem MAX-ORION

Nákup nábytku výhodně


Český výrobce nábytku JITONA a.s.

Akce Materasso

Akce Materasso

Profispanek akce

Akce Profispánek

 
Uplatněte slevu s kartou Spherecard

 

Prodáváme i na splátky

Homecredit

Nejprodávanější

AVALON - police - AV/11

Dodací lhůta: 3 - 5 týdnů

Cena: 682 Kč (s DPH)

24,84 EUR

INDIGO - Komoda

Dodací lhůta: 2 - 4 týdny

Cena: 4 149 Kč (s DPH)

151,12 EUR

KARMEN - kuchyňský komplet

Dodací doba: 2-6 týdnů

Cena: 7 340 Kč (s DPH)

267,35 EUR
MAX-ORION, s.r.o. - Czech Republic, e-mail: info@maxorion.cz
Provozováno CMS / Eshop (c)2014 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
partneři: MAX-ORION s.r.o. - Nábytek Krnov - Nábytek Nový Jičín - Nábytek Opava - Nábytek Příbor - Nábytek Vsetín - Nábytek Olomouc - Nábytek Ostrava - Hotel Zlatý Chlum - Elektroplus - Elektrocentrum Dvořáček - Kosmetika Krnov - Kuchyňské linky - Svítidla a osvětlení - Nábytek skladem - Gastronomické zařízení - Kamerové systémy - Nábytek z masivu - Odkazy - Nábytek, kuchyně fotogalerie - Dovolená levně - Slevy nábytku -